Furygan Technológie

Naša vízia: Funkčné technológie

Slovník technologických pojmov:

AFS (Air Flow System)

Produkty s označením AFS boli navrhnuté tak, aby vytvárali prúdenie vzduchu, ktoré smeruje do oblečenia alebo rukavice, čo poskytuje efektívnu ventiláciu pri zvýšenej teplote.

Triple stitching

Technika šitia vytvárajúca extrémne odolné spoje voči natrhnutiu.

Ski System

Systém inšpirovaný lyžiarskym oblečením. Vnútorná elastická textilná manžeta je pripevnená okolo pása, čo zabraňuje prúdeniu vzduchu do bundy zo spodu.

Ergomax Racing

Toto označenie je najvyšším ocenením, aké môže dostať produkt v oblasti ergonómie. Bolo navrhnuté pre špecifické používanie športových motocyklov. Vyznačuje sa oblečením s tesnou priľnavosťou na telo.

D3O

Ochrana D3O je flexibilná a ergonomická. D3O materiály sú vo svojom základnom stave voľne tvárne a ohybné. Pri náraze sa spolu zomknú, čím absorbujú a rozptýlia energiu nárazu, následne sa okamžite vrátia do svojho základného flexibilného stavu. Ideálny materiál pre efektívnu ochranu vhodný na každodenné nosenie.

High tenacity bi-stretch

Strečová tkanina so schopnosťou odolávať odieraniu, ktorá je pružná vo vertikálnom aj horizontálnom smere. Poskytuje pružnosť a komfort v závodných (racing) produktoch bez znižovania ochranných vlastností produktu.

Skin Protect Linings

Špeciálna vnútorná podšívka schválená laboratóriom Furygan "Motion Lab", ktorého snahou bolo vyvinúť pevnosť podobnú koženým produktom, aby lepšie odolávala v prípade trhania a oderu.

Dual lining

Kombinovaná podšívka, vďaka ktorej sú rukavice vybavené pre extrémne podmienky. Technológia Dual Lining poskytuje ochranu proti chladu bez toho, aby sa znížila citlivosť pri držaní riadidiel. Výstelka, ktorá prichádza do kontaktu s hornou stranou ruky je zhotovená z materiálov s vysokou úrovňou izolácie, kým zloženie podšívky na dlani poskytuje lepší kompromis v citlivosti.

Doublure aluminium

Vyberateľná termo podšívka s hliníkovou vrstvou. Technológia pre maximálne udržanie tepla pri tele, zároveň je však vložka veľmi tenká a tak bunda pri jej vybratí nie je voľná.

Exo

Technológia Exo je založená na báze pamäťovej peny, ktorú používame vo vnútri niektorých ochranných produktov (najmä v rukaviciach). Bola vyvinutá s cieľom poskytnúť zvýšený komfort, odobratím všetkých tvrdých častí z produktu, a zvýšenú ochranu.

Duo System

Riešenie pre tých, ktorí jazdia so spolujazdcom. Do bundy sú integrované dve dodatočné vrecká pre dlane spolujazdca, ktorého ruky tak zostanú v teple.

Winter Flap

Extra výplň vo vnútri bundy (ktorá sa dá sklopiť do jednej strany bundy a zaistiť magnetickým patentom) poskytujúca dodatočnú ochranu proti chladu na hrudi.

Ergomax

Označením Ergomax sú ocenené produkty, ktoré boli navrhnuté ergonomicky pre maximálny komfort. Bezchybne a dokonale sedia za každých okolností.

Sensitive Science

Prvok v rukaviciach špecificky navrhnutý pre pohodlné ovládanie dotykových obrazoviek (GPS, smartfón, atď.) bez nutnosti dávať rukavice dolu z rúk.

Sympatex membrane

Svetovo renomovaná membrána, vodeodolná a priedušná.

3Layers Concept

Sada troch technických textilov, ktoré vytvárajú pevnú a protiveternú vonkajšiu vrstvu udržujúcu teplo, bez kompromisu v citlivosti ovládania motocykla.

3M Thinsulate

Svetovo úspešná technická výplň používaná vo všetkých priemysloch, ktoré si dávajú rady s chladnými podmienkami. Podšívka s vysokým tepelným výkonom, ktorá si zachováva hrúbku štandardnej podšívky poskytuje lepšiu izoláciu a pocit.

O nás

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom moto príslušenstva a doplnkov.
Sme výhradným predajcom moto oblečenia francúzskeho výrobcu Furygan pre veľkoobchod a maloobchod na Slovensku.

Predajcovia

Aktuálny zoznam predajcov Furygan
na Slovensku: vybrať predajcu.

Kontakt

MOTEAM, s. r. o.
Hviezdoslavova 1011/24
942 01 Šurany, Slovensko

Tel.: +421 903 414 076
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Sociálne siete

Oficiálny profil Furygan Slovensko
na Facebooku, ktorý informuje
o aktuálnych novinkách a akciách.

Pridajte sa k nám!